TOS Varnsdorf a.s.: virtuální veletrh Výroba foremTOS VARNSDORF - specialista na obrábění obrobků větších než 1 m
3

TOS VARNSDORF je přední světový strojírenský podnik zabývající se vývojem, výrobou, prodejem a servisem obráběcích strojů. Společnost disponuje vlastním konstrukčním týmem pro neustálý vývoj strojů a silnou výrobní základnou zajišťující vlastní výrobu. TOS VARNSDORF zajišťuje také služby ve formě nabídky kooperací (zakázkové kovoobrábění, měření a chemicko-tepelné zpracování strojírenských výrobků). Specializací společnosti je výroba horizontálních frézovacích a vyvrtávacích strojů a obráběcích center.

Společnost byla založena již v roce 1903 a v jejich výrobcích, rozšířených ve všech průmyslových zemích světa, se uplatňují dlouholeté zkušenosti několika generací techniků a dělníků i současná vysoká technická úroveň firmy. Výrobky společnosti mají úspěch i na nejnáročnějších světových trzích. K současným největším odběratelům patří státy Evropské unie, zejména Finsko, Německo, Polsko a Itálie, dále pak Ruská federace, Kanada, USA, Bělorusko, Ukrajina a další.

Podíl exportu trvale překračuje 50 %. Nyní vývoz vodorovných vyvrtávaček představuje zhruba 90 % z celkové produkce. Společnost má celosvětovou prodejní síť, obchodní zastoupení ve více než 50 zemích světa a ovládá řadu dceřiných firem, z toho dvě výrobní v České republice (TOS Olomouc a Metalurgie Rumburk), dvě (obchodní a výrobní) v Ruské federaci a dvě (obchodní a výrobní) v Číně.

Společnost soustavně pracuje na zlepšování služeb ve stávajících teritoriích. Zákazník nejvíce ocení rychlost dodávek náhradních dílů, přítomnost servisního technika v regionu a odbornou pomoc prodejců. Z těchto důvodů TOS VARNSDORF buduje sklady náhradních dílů, servisní zázemí pro techniky a neustále věnuje pozornost zvyšování technické erudovanosti svých prodejců. Těmito aktivitami se společnost snaží podporovat svůj export, kdy základem úspěchu je vysoká spolehlivost dodávaných strojů.

TOS VARNSDORF se pravidelně účastní těch největších světových veletrhů, jako jsou v Evropě EMO (v Hannoveru a Milánu), na americkém kontinentu IMTS v Chicagu, v Číně střídavě CIMT v Pekingu a CCMT v Šanghaji. Se zástupci TOS VARNSDORF se můžete pravidelně potkávat na výstavě Metalloobrabotka v Moskvě a také na domácím veletrhu MSV v Brně. Každým rokem společnost pořádá mezinárodní konferenci se svými obchodními zástupci, kdy se v mateřském podniku pravidelně setkává kolem 50 obchodních zástupců z více než 25 zemí, aby se seznámil s novinkami ve výrobním programu a projednali aktuální požadavky zákazníků a situace na jednotlivých trzích.

TOS VARNSDORF je znám tím, že pravidelně přichází na trh s novými výrobky, které překvapují svými parametry a udivují výkonem. Mezi poslední úspěchy v oblasti vývoje a výzkumu patří nová řada obráběcích center WHT 110/130 a portálová obráběcí centra WVM 2600/3600. Podrobnosti nejen o těchto novinkách můžete najít na stránkách www.tosvarnsdorf.cz.

Profil firmy je ke stažení zde.

Kontakty

Ing. David Jakubík

E-mail: djakubik@tosvarnsdorf.cz
Mobil: +420 733 169 954
Web: www.tosvarnsdorf.cz

 

TOS VARNSDORF profil