STAR Czech: virtuální veletrh Výroba forem


STAR Group. Odborný a technický překlad, jazykové korektury, tlumočení, vývoj jazykového software

 

Spojíme vaše vize, technologie i zákazníky

STAR Group je celosvětová jednička v oblasti srozumitelných informačních řešení. Nabízíme celou škálu profesionálních služeb – od nástrojů pro podporu redakční činnosti a překlady až po vícekanálové a multimediální publikování – díky našim profesionálním technologiím společně najdeme ten nejlepší způsob, jak prezentovat vaši společnost, produkty a služby.

V dnešním světě plném neustále připojených produktů a služeb vás nová generace jednozdrojového modelu sémantických informací značky STAR úspěšně připraví na inovace, digitalizaci, cílené poskytování znalostí, internet věcí i inteligentní správu obsahu. Naše bezkonkurenční technologie, které poskytují digitální kontinuitu a zrychlují spolupráci mezi člověkem a strojem, řídí umělá inteligence.

Společnost STAR Group byla založena ve Švýcarsku, kde má stále své hlavní sídlo, roku 1984. Kromě Švýcarska má zastoupení ve více než 50 dalších pobočkách ve 30 zemích. Zaměstnává přes 1 000 pracovníků s dlouholetými zkušenostmi v oblasti průmyslu a s rozsáhlými znalostmi v oblasti vývoje softwaru, strojírenství, IT technologií, včetně jazykových znalostí.

Vaše informace proměníme na inteligenci, která porozumí každému zákazníkovi a zajistí kvalitní zákaznickou zkušenost každého uživatele, posílí věrnost vašich zákazníků a zvýší hodnotu vaší značky.

 

Spolehlivost a důvěra – inovace a prvenství zítřka.

worldwide-en.png