Seznam produktů

Magnetické chapadlo EMH

Magnetická chapadla SCHUNK pohybují feromagnetickými komponentami v libovolné poloze a velikosti, jako by měla superschopnosti. Nezáleží na tom, jak jsou předměty umístěny – díky ideálnímu rušivému obrysu jsou obrobky vždy bezpečně a rychle uchopeny, a to i v případě výpadku napájení. Když mluvíme o rychlosti – nikdo se nevyrovná našim magnetickým hrdinům, když jde o bleskurychlou připravenost. Krátký impulz elektrického proudu stačí k tomu, aby byla magnetická chapadla připravena k použití.

detail produktu
 

iTENDO2

Frézování, zahlubování nebo mikroobrábění ─ inteligentní upínač nástrojů iTENDO již prokázal svou hodnotu v množství aplikací. Nyní byl na trh uveden jeho následovník: iTENDO² je kompaktnější, výkonnější a nabízí významně více možností pro aplikace.

detail produktu
 

KSX-C2

5osý svěrák s nastavitelným upínacím středem, největším základním upínacím zdvihem a aktivní funkcí přítlaku čelistí pro úplné a přesné obrábění šesté strany.

detail produktu
 

PGN-plus-P

Univerzální 2prsté paralelní chapadlo s trvalým mazáním, velkou uchopovací silou a vysokými maximálními momenty vlivem používání vícezubového vedení.

detail produktu
 

SWS

Automatický rychlovýměnný pneumatický systém nástroje s patentovaným uzamykacím systémem.

detail produktu
 

TANDEM3

TANDEM3 pokračuje v úspěšném příběhu: nová řada nahrazuje existující upínací systém TANDEM-plus a rozšiřuje portfolio o další varianty.

detail produktu