SCHUNK Intec s.r.o.: virtuální veletrh Výroba forem


header-linkedin-mitarbeiterprofil-0221.jpg

S naším průkopnickým duchem a precizností určujeme celosvětové standardy.

SCHUNK GmbH & Co. KG z města Lauffen am Neckar je německá rodinná společnost a globální hráč v jednom. Společnost založená roku 1945 jako zámečnická dílna Friedrichem Schunkem, se vyvinula pod vedením syna Heinze-Dietera Schunka v kompetentního a světového lídra v oblasti upínací techniky a uchopovacích systémů. Dnes je firma pod vedením vnoučat zakladatele – sourozenců Henrik A. Schunk a Kristina I. Schunk, kteří jsou již třetí generací.

3,500 zaměstnanců v 9 závodech a 34 přímo vlastněných dceřinných společnostech a distribučních partnerů ve více než 50 zemích zajišťují intenzivní přítomnost na trhu. S 11 000 standardními komponenty nabízí SCHUNK celosvětově nejširší sortiment uchopovacích systémů a upínací techniky od jednoho dodavatele, a s více než 2550 chapadly nabízí SCHUNK nejširší program standardních uchopovacích dílů na trhu.

Celý program uchopovacích systémů zahrnuje přes 4000 komponent. SCHUNK již léta posouvá digitalizaci svého portfolia dopředu, zajištění toho, aby uživatelé mohli plánovat své procesy efektivně, transparentně a ekonomicky. Kromě toho profitují z komplexních znalostí aplikací SCHUNK, které neustále rostou, se zaměřením na inovativní oblasti aplikací, kde lze použít automatizaci. Mezi hlavní zákazníky patří výrobní společnosti využívající procesy montáže, manipulace a kovoobrábění. Zákaznickou základnu firmy SCHUNK tvoří všichni, kdo něco znamenají v oboru strojírenství, robotiky, automatizace, montážní manipulace a všechny renomované automobilky a jejich dodavatelé.

Kontakt:

SCHUNK Intec, s.r.o.
Tuřanka 115
627 00 Brno
Tel. +420-513-036213
info@cz.schunk.com

lin-blue.jpg yout-blue.jpg newsletter-icon.png

uvod.png