Renishaw: virtuální veletrh Výroba forem


Renishaw

Společnost Renishaw vyvíjí, vyrábí a dodává metrologické systémy nejvyšší kvality a spolehlivosti, aby zákazníkům po celém světě umožnila provádět měření rozměrů v rámci platných norem.

Renishaw je jednou z předních světových společností v oboru strojírenských a vědeckých technologií, se zkušenostmi v oblasti měření a zdravotnictví. Společnost dodává výrobky a služby pro mnoho různých aplikací, od výroby proudových motorů a větrných turbín, až po stomatologii a neurochirurgii. Vedoucí postavení má také v oblasti aditivní výroby (známé také jako 3D tisk z kovových prášků). Renishaw je jediným britským výrobcem zařízení pro 3D tisk z kovu.

Všechny naše výrobky slouží pro zvýšení kvality a produktivity. Prostřednictvím vynikajících služeb usilujeme o celkovou spokojenost našich zákazníků. Naším cílem je poskytovat našim zákazníkům špičkovou technologii v souladu s jejich požadavky. Zavazujeme se k trvalému růstu prostřednictvím neustálých investic do vývoje produktů a výrobních metod.

Naše metrologické produkty pomáhají výrobcům maximalizovat výrobu, významně snižovat dobu potřebnou pro výrobu a kontrolu součástí a udržovat spolehlivý chod strojů.

Usilujeme o to, aby společnost Renishaw byla vnímána jako lídr ve svém oboru. Svých cílů chceme dosáhnout pečlivostí, otevřeností a poctivým přístupem. Společnost Renishaw si uvědomuje odpovědnost za životní prostředí. Snažíme se o to, aby všechny důsledky naší činnosti měly co nejmenší vliv na okolní prostředí.

Skupina Renishaw má v současnosti přes 80 poboček ve 36 zemích, s více než 5 000 zaměstnanci. Zhruba 3 000 zaměstnanců pracuje ve Velké Británii, kde se soustřeďuje většina výzkumu, vývoje a výroby společnosti.

 

profil-spolecnosti-foto.jpg