CNC Invest: virtuální veletrh Výroba forem


CNC invest, s.r.o. – Produktivita, přesnost, spolehlivost ve výrobě forem

CNC invest ve spolupráci s japonskými firmami YASDA a AMADA nabízí špičkové CNC obráběcí stroje a brusky zejména pro firmy vyrábějící přesné formy ve všech průmyslových odvětvích.

Vysoká technologická úroveň a kvalita strojů YASDA a AMADA zajišťuje vysokou produktivitu výrobního procesu, dlouhodobou životnost, přesnost a vysokou provozní spolehlivost. Dosahované časové úspory ve výrobě na základě poznatků uživatelů se pohybují mezi 20-60%,CNC invest nabízí:

 

Firma CNC invest byla založena v roce 1990 a v tomto roce slaví 30 let svého působení na trhu obráběcích strojů CNC a dalšího příslušenství. V prvních deseti letech své činnosti mimo CNC soustruhů a frézovacích center, dodávala a servisovala také 3D souřadnicové měřící stroje, profilprojektory a zařízení na zkoušení vlastností materiálů. V průběhu dalších 20 let byla a je výhradním zastoupením zejména významných japonských výrobců obráběcích strojů – Okuma, Citizen & Miyano machinery, Brother, SNK, Niigata. Yasda a v posledních dvou letech CNC brusek Amada a Shiygia. Od ledna 2020 rozšířila nabídku o přesné soustruhy Miyano. Firma CNC invest je rovněž výhradním zasatoupením americké firmy Hardinge a HBridgeport , brazilské firmy Romi a německé firmy Matec.

Od roku 1990 je pravidelným vystavovatelem na strojírenském veletrhu v Brně a je držitelem dvou zlatých veletržních medajlí – první za trhací stroj Instron v roce 1994 a druhé, za dlouhotočný soustruh D 25 firmy Citizen v roce 2019. V rámci účastí na pražských veletrzích „For Industry“ obdržela v kategorii obráběcích strojů 3 x první cenu „Grand Prix“.

Po celou dobu 30 let působení na trhu je hlavním mottem společnosti „kvalita, spolehlivost a jistota“.

Velká řada spokojených a stálých zákazníků je toho dokladem a potvrzením skutečnosti, že náš partnerský vztah se zákazníkem nekončí prodejem stroje, ale naopak začíná.

 

Profil společnosti ke stažení

 

CNC invest