CADServis: virtuální veletrh Výroba forem


logo.png

CAD/CAM SOFTWARE
PRO STAVAŘE A STROJAŘE

Objevte kompletní řešení v rozumném poměru cena
a výkon založené na programech ZWCAD a ZW3D.
Jsme výhradním zástupcem společnosti ZWSOFT v České a Slovenské republice

uvodni-foto.jpg

Společnost se již od roku 2002 pod vedením Jiřího Tomíčka zabývá řešeními, jak zjednodušit, zefektivnit a podpořit práci konstruktérů a projektantů. Naším finálním produktem je kompletně fungující projekční, nebo konstrukční kancelář tedy nejen CAD/3D/CAM software, ale také počítače, periferie, zaškolení uživatelů, vývoj speciálních aplikací a pomoc při zavádění a provozu těchto řešení!

Od roku 2013 jsme výhradním zástupcem společností ZWSOFT v České a Slovenské republice.

hromadna.jpg

V naší nabídce najdete pestrou škálu CAD/CAM softwarů pro různá zaměření. Hlavními programy jsou ZWCAD a ZW3D, které staví na vynikajících technických základech, vysoké kompatibilitě, nenáročnosti na používání a přechod, a hlavně na trvalém licencování. Rádi vám “ušijeme” řešení přímo na míru ať už pomocí nadstaveb k našim programům či naprogramováním nové aplikace.

Dbáme na zákaznický servis, proto poskytujeme ke všem našim produktům základní technickou podporu zdarma. Prostě nám můžete kdykoli zavolat a naši technici vám rádi pomohou. Poradíme vám s instalací, nastavením i konfigurací aj. Rádi vás také proškolíme na našich pravidelných či individuálních školeních.

Zakládáme si na dlouhodobých vztazích, naše licence jsou trvalé a budou vaše napořád. Pokud budete chtít zůstat aktuální můžete upgradovat, ale nemusíte, nepožadujeme doplácení roků, kdy jste neupgradovali. K našim programům také nabízíme množství nadstaveb pro váš profesní obor, které vám pomohou efektivněji navrhovat!

Tomuto všemu my říkáme kompletní řešení a budeme se těšit, že i vy nám dáte příležitost ukázat vám, že navrhování, kreslení a s tím spojená agenda jde řešit rychle, efektivně a k vaší spokojenosti.

 

simona--tomickova.png

Simona Tomíčková
Výkonná ředitelka

+420 733 681 630
simona.tomickova@cadservis.com

Kontaktujte nás

www.cadservis.com

 

CADservis, s.r.o.

Technologická 373/4
708 00 Ostrava - Pustkovec

(Budova Tandem)

Tel: +420 553 730 029
Tel: +420 603 516 232

e-mail: info@cadservis.com

IČ: 27807436
DIČ: CZ27807436

 

zwcad.png zw3d.png