TOP TECH: virtuální veletrh
IT meets OT


TOP TECH s.r.o.

Společnost TOP TECH, jako autorizovaný prodejce systémů SOLIDWORKS a SolidCAM pro český trh, rozšiřuje portfolio nabízených řešení a představuje platformu 3DExperience, která uživatelům umožňuje vyvíjet a spravovat návrhy produktů v jednotném prostředí pro týmovou spolupráci.

SOLIDWORKS je 3D parametrický CAD software, který se díky intenzivnímu vývoji založeném na zkušenostech uživatelů prosadil do pozice celosvětového leadera v oblasti 3D modelování. Mezi nesporné výhody systému SOLIDWORKS patří skutečnost, že všechny potřebné nástroje obsahuje již jeho základní verze a není tudíž potřeba dokupovat žádné nákladné nadstavby. Konstruktérům jsou k dispozici také intuitivní simulační nástroje FEA a CFD, které dokáží analyzovat vyrobitelnost a s předstihem odhalit případné vady produktu. Díky tomu lze ušetřit obrovské množství času a finančních prostředků, které by byly nutné k testování za pomoci prototypů. Samozřejmostí je vytváření kvalitní technické dokumentace, podkladů pro 3D tisk a precizně vykreslených dat, která lze sdílet na webu nebo využít pro přímé elektronické obchodování se zákazníky. Díky svému snadno použitelnému rozhraní, bohaté funkcionalitě a aktivně fungující komunitě uživatelů je SOLIDWORKS velmi oblíbeným softwarovým řešením úspěšných firem jakékoli velikosti.

SolidCAM je přední CAM software, přímo integrovaný do SOLIDWORKSu, což zaručuje dokonalou kompatibilitu dat, hladký chod a plnou asociativitu drah nástroje s modelem. Tento obráběcí software Vám umožní obrábět souvisle až v 5 osách a řídit i ty nejsložitější obráběcí stroje. SolidCAM se může pochlubit revoluční technologií iMachining, která dokáže díky inteligentní optimalizaci drah zajistit až o 70 % vyšší životnost nástrojů a výrazně zrychlit celý obráběcí cyklus. Uživatelé na tomto řešení oceňují snadnost implementace, jednoduchost obsluhy, variabilní využití a rychlé zaškolení. Velmi brzy tak můžete dosáhnout maximální produktivity výroby.

Mnoho firem investujících do informačních technologií se nachází v procesu digitální transformace. Návrhy výrobků vytvořené v uživateli oblíbeném SOLIDWORKS lze nyní díky platformě 3DExperience posílit a propojit s potřebnými robustními aplikacemi pro organické modelování, simulace, výrobu, komunikaci, správu dat a životního cyklu produktu. Tyto výkonné nástroje pomáhají našim klientům plnit důležité procesní úkoly, spolupracovat s týmem, komunikovat s výrobci, dodavateli a zákazníky, a to odkudkoli a v reálném čase. Všichni uživatelé tak mohou kdykoli bezprostředně sledovat pokrok v procesu vývoje nových jedinečných produktů. V rámci čtyř hlavních kategorií: (Design, Simulace, Výroba a Správa) lze pro každého klienta specificky nadefinovat jednotlivé role. Každý uživatel tak může pro spolupráci na platformě používat svůj vlastní ovládací panel přizpůsobený přesně jeho potřebám a on-line sdílet své vize, myšlenky a návrhy s ostatními členy týmu. Platformu 3DEXPERIENCE lze díky různorodému portfoliu řešení aplikovat postupně tak, jak se nároky firmy vyvíjejí. V rámci virtuálního veletrhu IT meets OT Vám nástroje 3DExperience představíme detailněji.

TOP TECH s.r.o. zajišťuje nejen dodávky špičkových softwarových řešení, ale je především také poskytovatelem technické podpory a kvalitního proškolení uživatelů prostřednictvím týmu zkušených techniků s dlouholetou praxí. Klademe důraz na individuální přístup ke každému zákazníkovi a jeho trvalou spokojenost.

Obrázek k profilu společnosti