Strojírenství cz: virtuální veletrh
IT meets OT


Časopis s největším strojírenským webem

Reprezentativní tištěný časopis STROJIRENSTVI.CZ píše o tom nejzajímavějším z českého a světového strojírenství. Jeho obliba staví na čtivém originálním obsahu a precizní formě. Jsme hrdí na naši zkušenou redakci, která rozumí strojírenským tématům a důsledně pečuje o všechny publikované články. Magazín je šířen formou předplatného a řízené distribuce na cca 1500 relevantních adresátů, přičemž pokrývá všechny významné strojírenské veletrhy a vybrané oborové konference v ČR.

Návštěvnost webu Strojirenstvi.cz běžně přesahuje 120 tisíc návštěv za měsíc a v meziročním srovnání zaznamenává pravidelně výrazný růst (graf zobrazuje návštěvy v období 12 měsíců od prosince 2019 do listopadu 2020).

graf-navstevnosti.jpg

 

casopis.jpgVšechny cesty k novým zákazníkům

Jako jednoznační lídři ve strojírenských online médiích dbáme na to, abychom pro vaši firemní prezentaci zajistili co nejširší publikum ze správné cílové skupiny. Publikovaný obsah proto nabízíme ve všech vhodných formátech, od kvalitního tištěného časopisu, přes jeho elektronickou listovací verzi ideální pro chytré telefony nebo tablety, po publikaci online v podobě responzivního webu, který zprostředkovává prvotřídní umístění při vyhledávání obsahu přes Google a podporu pro vaše vlastní a dnes nezbytné SEO potřeby.

 

 

web.jpg

Web a inzertní platforma Strojirenstvi.cz

Portál profesionálů STROJIRENSTVI.CZ je největší strojírenské médium v České republice s téměř 1,4 miliony návštěv, víc než 560 tisíci uživateli a 7,3 miliony zobrazených stránek za rok. Úspěch webu se opírá o unikátní obsah, který na českém trhu nemá srovnatelnou konkurenci, ať už jde o tradiční diskusní fórum s téměř 15 tisíci registrovanými uživateli (dříve c-n-c.cz) nebo rozsáhlou online databázi strojnických tabulek s více než 5 tisíci registrovanými uživateli. Součástí webu je také magazín, kalendář událostí, adresář firem, technický slovník, strojírenský bazar, nabídky práce aj. Jedinečné možnosti tento web nabízí všem společnostem, které na něm mohou samy obsluhovat svůj PR obsah a personální inzerci.