Aktuality

První 1 2 3 Poslední

IT MEETS OT jako permanentní výstava s celoročním doprovodným...

it-oy-202x.png

Virtuální veletrh IT MEETS OT vstoupil do 2. ročníku a migroval na doménu nezávislého portálu pro průmyslovou žurnalistiku www.industryindependent.cz. Co se tím mění?

celý článek
 

Známe výherce stříbrného stánku

602fbfbf7d1da-compas-1365x893.jpg

Stejně jako po skončení předchozího veletrhu Výroba forem 2020 jsme i tentokrát vylosovali výherce z řad vystavovatelů, který od nás získává zdarma stříbrný stánek na libovolném virtuálním veletrhu pořádaném Industry Education Czech.

celý článek
 

Oznamujeme výherce z řad registrovaných

boglarka-csosz-botond-csosz.jpg

Kvalitní a účinný respirátor KC, jehož tělo můžete po dezinfekci opakovaně používat, vyhrává Miroslav Gottfried ze společnosti Hranipex.

celý článek
 

Veletrh skončil: jaký nakonec byl?

zaverecna-zprava-vv.jpg

Tématem již druhého setkání, které uspořádala platforma Industry Education ve spolupráci s firmou Sabre ve dnech 2.–4. března, bylo sbližování informačních a provozních technologií – tedy těch, které řídí výrobu či obecně provoz.

celý článek
 

Máme za sebou první den veletrhu

hala-fin.jpg

Přinášíme první čísla!

celý článek
 

Jak jsou na tom české podniky z hlediska digitální transformace?

e.reitschlager-ml.jpg

Přijďte si ve středu ráno vyslechnout rozhovor s Evženem Reitschlägerem ml., místopředsedou představenstva AMSP ČR a ředitelem firmy Metalkov. Ptát se bude Andrea Cejnarová, ale prostor bude i pro vaše dotazy pokládané přes chat.

celý článek
 

Sleva na unikátní respirátory pro registrované na veletrh

botond-csosz-kcmask-kcstruktur-p4.jpg

Partnerský projekt jednoho z vystavovatelů nabídl zajímavou novinku těm z vás, kdo se přihlásí na virtuální veletrh IT meets OT.

celý článek
 

Anketa pro vystavovatele – společnost TPV group

tpv.jpg

Firmám, které se účastní našeho virtuálního veletrhu IT meets OT, jsme položili tři jednoduché otázky. Za společnost TPV group odpovídá Michal Brynych.

celý článek
 

Využívání nástrojů RPA, BI a jazyka SQL ve výrobních firmách

jar-kokoruda.jpg

Začít využívat RPA již dnes se vyplatí. Roboty mohou začít zpracovávat rutinní úkoly také ve vaší kanceláři a vy tím ušetříte spoustu času, významně si snížíte náklady a jako bonus získáte nízkou až nulovou chybovost a transparentnost jednotlivých...

celý článek
 

Anketa pro vystavovatele – společnost CDC Data

cdc.jpg

Firmám, které se účastní našeho virtuálního veletrhu IT meets OT, jsme položili tři jednoduché otázky. Za společnost CDC DATA odpovídá Jiří Prokeš, obchodní ředitel.

celý článek
 
První 1 2 3 Poslední