Industry education: virtuální veletrh
IT meets OT


profil.jpg

Profil projektu Industry Education

Industry Education je vzdělávací platforma se zaměřením na české průmyslové firmy, které působí ve strojírenství a navazujících oborech.

Naším cílem je poskytovat menším a středním výrobním podnikům relevantní informace, které potřebují, aby si udržely konkurenceschopnost, zvýšily podíl na trhu a dokázaly poskytnout více a lepší služby svým zákazníkům.

Nabízíme férové vzdělávání formou obecnějších kurzů a webinářů s předem stanoveným obsahem a také poradenství připravených přímo na míru konkrétnímu klientovi. Snažíme se rychle reagovat na aktuální trendy a okamžité potřeby českého průmyslu. Průběžně analyzujeme situaci na českém trhu i v zahraničí, nasloucháme našim zákazníkům a využíváme renomované tuzemské i zahraniční zdroje informací. Vzděláváme management, odborné technické profese i pracovníky v kancelářích.

V těžišti našeho zájmu je digitální transformace firem a sbližování informačních a provozních technologií. Tyto trendy jsou podle nás nejen zcela evidentní, obrovsky důležité a současně nevyhnutelné. Žádná firma před ním „neuteče“. Navíc se týkají opravdu všech (nejen) výrobních společností, a to bez ohledu na velikost či roční obrat. Digitální transformace se proto stala tématem, jemuž se věnujeme poměrně intenzivně, a to jak teoreticky v našich kurzech, tak i zcela prakticky v rámci poradenství, které firmám poskytujeme.

Nedílnou součástí našeho vzdělávacího programu je organizace odborných B2B setkání, v poslední době z důvodů pandemie pouze virtuálních. Na těchto programech spolupracujeme s partnerem – společností Sabre, která je vlastníkem, vývojářem a provozovatelem platformy www.virtualni-veletrhy.cz. Industry Education zajišťuje odborný program těchto akcí, marketing a obchod.

S partnery – dodavateli zajímavých technologických řešení spolupracujeme na projektech, které mají za cíl především opět vzdělávat, ale také toto řešení mezi českými podniky propagovat. Nepodporujeme přímý prodej produktů, ale výhradně implementaci nových inovativních řešení.

Netvrdíme, že my sami umíme a rozumíme všemu, nejsme ani prodejci kurzů. Sdružujeme specialisty na Průmysl 4.0, implementaci nových technologií, digitální transformaci, podnikové IT, RPA, B2B marketing, profesionální novináře, mentory, kouče, vývojáře softwarových řešení, grafiky a designéry. Jsme součástí platformové ekonomiky.

visual-hp.jpg